Aktualita

22. 01. 2014

Nové sekery Husqvarna - dokonalá inovace

23. července 2013

Nové sekery Husqvarna - dokonalá inovace

 
 
Představujeme zcela novou řadu seker Husqvarna, ve kterých se naplno snoubí nejmodernější materiály s tradicí. Topůrko z umělých vláken je lehké, odolné a perfektně padne do ruky. Protiskluzový povrch rukojeti zase zaručuje bezpečnost při práci. Geometrie ostří, nepřilnavý povrch a optimální vyváženost sekery zajišťují ty nejlepší pracovní výsledky.
 
 
 
Topůrko sekery je vyrobeno z polyamidových vláken, která zajišťují perfektní ergonomii – lépe totiž tlumí vibrace při nárazu sekery do dřeva. Veškerá práce je tak mnohem pohodlnější než s běžnou sekerou. Umělá vlákna představují materiál, který je lehký, ale zároveň trvanlivý a odolný, za sucha i vlhka má stejné vlastnosti. Dalším plusem je bezproblémová údržba. Rukojeť skvěle padne do ruky a příjemně se drží. Skvělým pomocníkem je chránič z nerezové oceli, který chrání topůrko proti nárazům a prodlužuje jeho životnost.

Hlava sekery je vyrobena z vysoce odolné uhlíkové oceli, přičemž její tvar je navržen tak, aby vnikání do dřeva bylo co nejsnazší. Těžiště v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalé vyvážení a ideální rozložení hmotnosti. Plocha ostří s optimální úhlovou geometrií je pokryta speciální teflonovou vrstvou, která snižuje tření a pomáhá k snadnému proniknutí do dřeva. Nepřilnavý povrch poskytuje také ochranu proti korozi. Kombinací těchto faktorů je dosaženo vysoké razance při sekání dřeva, a tedy snížení námahy během práce. Kromě kvalitního ostří je hlava z horní strany sekery opatřena také hladkou rovnou plochou, díky které lze sekeru v případě potřeby mnohem lépe použít k zatoukání.
 
Nová řada vysoce kvalitních seker Husqvarna představuje celou škálu, která zahrnuje univerzální sekerku 34 cm, univerzální sekeru 60 cm, univerzální sekeru 70 cm, štípací sekeru 60 cm a štípací sekeru 70 cm

<< ZpětP&L, spol. s r.o. - Husqvarna - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz
Husqvarna
Gardena
McCulloch
Seco - zahradní traktory